18. jūnijā plkst. 17.15, gaidot Vasaras saulgriežus, LR2 ēterā iepazināmies ar jauniešu kori „BALSIS” un tā diriģentu Intu Teterovski.

Jauniešu koris „BALSIS” ir viens no izcilākajiem koriem Latvijā, un tajā dzied četri desmiti skolēnu un studentu no visas Latvijas. Koris „BALSIS” ar panākumiem uzstājies Latvijas koncertzālēs, baznīcās un labdarības pasākumos, kā arī ārzemēs - no Norvēģijas līdz Spānijai, no Krievijas līdz ASV un Kanādai, 2006.gada nogalē viesojies arī Austrālijā; plūcis laurus vairākos starptautiskos konkursos Šveicē, Spānijā, Norvēģijā, Igaunijā, Austrijā, Itālijā un Latvijā; ir vairākkārtējs laureāts Vispārējo latviešu dziesmu svētku koru karos. Viens no aizraujošākajiem kora projektiem ir koncertsērija „Daugavas balsis”, kurā vairāku vasaru laikā ar plostiem „izkuģota” visa mūsu likteņupe Daugava, sniedzot bezmaksas koncertus tuvākajos dievnamos, kultūras namos, skolās un estrādēs.

21.jūnijā plkst. 22.22, kad „Gadsimta garākā Līgodziesma” būs vijusies cauri visai Latvijai, tā atgriezīsies LR2 mājvietā Rīgā, Doma laukumā, kur no plkst. 22.00 līdz plkst. 22.30 koris „BALSIS” pavadīs gada garākās dienas norietošo sauli un ar Emīla Melngaiļa „Jāņuvakara” skanīgu kulmināciju Vecrīgas sirdī, Doma laukumā un LR2 tiešraidē, noslēgs „Gadsimta garāko Līgodziesmu”.