Renārs Kaupers, Jānis Šipkēvics, Gatis Irbe (Gacho) un Daumants Kalniņš labdarības koncertā “Uzcel savu baznīcu!”.

Simboliski skaistā laikā – Vasarsvētkos, 9. jūnijā, gleznainajā Bruknas muižā labdarības koncertā “Uzcel savu baznīcu!” saplūda mūzikas mīļotāji un cēlas idejas atbalstītāji. Renārs Kaupers, Jānis Šipkēvics, Gatis Irbe (Gacho), Igo, Daumants Kalniņš, Kristīne Zadovska, Aija Andrejeva, un daudzi citi iemīļoti mākslinieki veltīja savas dziesmas Bruknas baznīcai, tās labiekārtošanai.

Jau astoto gadu Zemgales līdzenumiem pāri skanēja iemīļotu mākslinieku balsis labdarības koncertā “Uzcel savu baznīcu!”. Ar ziedojumu palīdzību no pamatiem līdz jumtam visu acu priekšā ir tapusi starpkonfesiju baznīca, kuras durvis dienas ritumā ir atvērtas ikvienam. Baznīca dod cerību un ticību, ļauj saprast savu sūtību un sevi. Tās ir  labas gribas cilvēku domas, viņu domāšana, kas palīdz augt garīgi. Ne velti labdarības koncertos skaistās Bruknas muižas dārzā ir piedalījušies daudzi Latvijas mākslinieki, tādējādi palīdzot priesterim Andrejam Mediņam un „Kalna svētību kopienas” ļaudīm piepildīt sapni – uzcelt baznīcu.

Pirmo reizi uz koncerta „Uzcel savu baznīcu!” skatuves Bruknas muižā kāpa un publikas atsaucību guva mūziķi Jānis Šipkēvics, Gatis Irbe (Gacho) un Daumants Kalniņš. Savukārt Renārs Kaupers jau atkal iedvesmoja un lika aizdomāties par mūžīgām vērtībām. Koncerta apmeklētājus priecēja mūziķi, kuri jau vairākkārt ir kāpuši uz Bruknas muižas skatuves -  Kristīne Zadovska, Aija Andrejeva, Igo, Aivars Hermanis, Ieva Akuratere, grupa „Putnu Balle”, un citi Latvijā pazīstami mākslinieki. Debija bija arī LMMDV zēnu korim no Liepājas. Kā allaž, koncertu vadīja Maija Kalniņa.

Šī gada koncerta „Uzcel savu baznīcu!” ziedojumi tika veltīti Bruknas baznīcas sakrālā laukuma labiekārtošanai, gaismas objektiem, prožektoriem, kā arī stāvlaukumam.

Labdarības akcija „Uzcel savu baznīcu!” aizsākās 2012. gadā un tās mērķis ir piesaistīt līdzekļus un atbalstīt Svēto Apustuļu kapelas celtniecību un apustuļu skulptūru izveidi Bruknā.