Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem devās koncertstāsts “SIRDSPUKSTI”, kuru kā dāvanu Latvijai dzimšanas dienā, stiprinot un apzinoties latvisko identitāti, sagatavoja mūziķi un Producentu grupa 7.

Emocionāli spraigi un vizuāli krāšņi uz skatuves tika izdzīvots stāsts par četrām dabas stihijām, Latviju un cilvēku. Ar tiem senlaikiem, kad cilvēks sevi apzinājās kā dabas, Visuma un pirmelementu sastāvdaļu ... un tagadni, kad katram jāatmodina sevī šis četru dabas stihiju spēks. Cilvēks kā filozofiska kategorija, kā sākums Mīlestībai, apliecinājums dzīvei un vēstījums par Dieva radītās pasaules kārtību, kurā katrs mūsu sirdspuksts rezonē ar Latvijas, zemeslodes un Visuma sirds ritmiem.

Koncerta dalībnieku izvēle pakārtota cilvēka un četru dabas pirmelementu – Uguns, Ūdens, Gaisa un Zemes mijiedarbībai. Koncertstāstā piedalījās četri solisti – Mārtiņš Ruskis,Ieva Kerēvica, Atis Ieviņš un Ginta Krievkalna, bet horeogrāfiju katrai no stihijām veidoja četri horeogrāfi – Liene Grava, Reinis Rešetins, Ģirts Bisenieks un Egija Abaroviča. Cilvēka lomā – Edgars Lipors. Par koncertuzveduma muzikālo pusi rūpējās izcili mūziķi - Mārcis Auziņš(ģitāras), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti),Justīne Baulina (čells) un Staņislavs Judins (kontrabass).

Koncertstāsta muzikālās aranžijas veidoja Mārcis Auziņš, kurš latviešu komponistu - Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Jura Kulakova, Valta Pūces, Aigara Grāvera, Mārtiņa Freimaņa, Jāņa Strazda un citu autoru melodijām ļāva iemirdzēties jaunās krāsās.