Meiteņu vokālā ansambļa "Noskaņa" darbība sākās 2008. gadā Rēzeknes 1. vidusskolā, un nu jau 12 vasaras, ziemas, rudeņi un pavasari ir pieskandināti ar ansambļa dziedātāju skanīgajām balsīm! Pa šo laiku ir īstenojušās dažādas interesantas ieceres, konkursos  gūtas Augstākās pakāpes un 2015. gadā 1. vieta Latvijā, apceļota teju puse Eiropas un izdziedātas tik daudz dziesmas, ka ne saskaitīt!

Pa šiem gadiem ansamblī ir dziedājušas 80 dalībnieces.  Pēc skolu reorganizācijas, ansamblis  darbojas 2 skolās - Rēzeknes sākumskolā un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā un pulcē 22 dziedātājas.

Šovasar ansamblis piedalījās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētku TM koncerta "Līdz pašām debesīm"  filmēšanā, kas notika 18. augustā Rēzeknes pilskalnā, kā arī tika uzaicināts uz Tautas mūzikas  koncerta "Līdz pašām debesīm" skaņu ierakstu. Ansamblis aktīvi piedalījās dziesmu svētku gājienā" Saulesvija", atklāšanas koncertā "Svētki esam mēs ".

Iepazināmies ar Rēzeknes sākumskolas meiteņu vokālo ansambli „Noskaņa”, Rēzeknes valsts 1. ģimnāzijas meiteņu vokālo ansambli „Noskaņa” un kolektīvu vadītāju Svetlanu Bilinsku.