Dobeles novada Kultūras un sporta pārvaldes Krimūnu tautas nama bērnu deju kolektīvs „Bitītes” ir dibināts 2011. gada rudenī. Kolektīva mērķis – kopt un saglabāt latviešu tautas tradīcijas, apgūstot latviešu skatuviskās tautas dejas prasmi.

Kolektīva mājvieta ir pie Latvijas saulainākās pilsētas Dobeles – Dobeles novada Krimūnu pagasts. Pagasta tautas namā „Bitītes” aizvada  jau 10. sezonu.

Bērnu kolektīvs ar labiem rezultātiem ir startējis visus gadus repertuāra pārbaudes skatēs. 2015. gadā dejotāji piedalījās XI Vispārējos Latvijas skolēnu dziesmu un deju svētkos, ar koncertiem uzstājies tuvākos un tālākos Latvijas novados, kā arī viesojies Slovākijā, Čehijā. Tālākais no ceļojumiem - starptautisks festivāls Gruzijā Batumi.

Kolektīva dalībnieki ir aktīvi bērni un jaunieši no 3 -17 gadiem, šobrīd kolektīvā ir 105! "bitītes".

Lai darbs ritētu veiksmīgi, kā cimds ar roku,  ar  kolektīvu ikdienā strādā vadītājs Arvils Noviks, koncertmeistare Santa Sakne, vadītāja asistente Iveta Janševska un mūs visus atbalsta Krimūnu tautas nams un Dobeles novada Kultūras un sporta pārvalde.

Iepazināmies ar Dobeles novada Kultūras un sporta pārvaldes Krimūnu tautas nama bērnu deju kolektīvu „Bitītes” un tā vadītāju Arvilu Noviku!