Skaista un notikumiem bagāta solās būt šī nedēļas nogale Latgalē.

Krīzē un “PaliecMājās” laikā līvānieši rod arī gaišās puses un piedāvā izbaudīt patīkamas emocijas un aicina baudīt Latgalē pirmo auto koncertu absolūti optimistiskā garā. „Un tas ir Latvijā kaut kas jauns, ir dzirdēts, bet droši vien nav būts,” baudīt pirmo autorkoncertu Latgalē aicina Līvānu novada domes pārstāve Ginta Kraukle. „Koncerts notiek dzīvajā mākslinieki, dzied un uzstājas uz skatuves, klausītāji atrodas savās mašīnās pie skatuves un klausās radio frekvencēs savā mašīnā. Un mākslinieki mums arī ir pazīstami un sirdij tuvi – Jānis Stībelis, Antra Stafecka.”  Arī koncerta norises vieta – Līvānu saulrieta pussaliņa -  ir kā radīta romantikas baudītājiem. „Šie saulrieti ir ļoti romantiski, un tad, kad divas upes apvienojas vienā un riet saulīte tā dabas ainava ir neatkārtojama. Te rodas jauna, skaista kultūrvieta, ar ko varēs lepoties visa Latgale un arī Latvija.”

Un, ja nolemts baudīt autorkoncertu, tad pirms tam izbaudiet eksotisko sajūtu, ko var gūt tikai Līvānos Pārcelties pār Daugavu ar automašīnu uz pārceltuves, uz prāmja. Tā ir ļoti interesanta sajūta, celties pāri Daugavai, zinot, ka apakšā ir piecus metrus dziļa mūsu likteņupe un sajust šo brīvo vēju.”

Un, lai būtu pa īstam Līvānos Ginta Kraukle aicina apmeklēt Baltijā vienīgo, vairāk kā 100 gados krāto, unikālo Līvānu stikla ekspozīciju Latgales mākslas un amatniecības centrā.  

Savukārt Daugavpilī, atzīmējot pilsētas dzimšanas dienu, piektdien un sestdien kursēs īpašs „Muzikālais tramvajs. „Muzikālais tramvajs  dosies maršrutā nr.1. Skatītāji nevarēs iekāpt, bet mūziķi spēlēs visu maršruta posmu un logi un durvis būs vaļā un skaņa piepildīs visu pilsētu. Tie būs mūsu pašmāju mūziķi, “Jazz Big Band”, grupa “Dabasu Durovys”, Grupa “Reborn” u.c. mūzika dažādos stilos un dažādām gaumēm,” ​stāsta Daugavpils pašvaldības Kultūras pārvaldes pārstāve Vita Viļevko.