Ja šajās brīvdienās mazliet pietrūkst medus salduma un ķiploka spēka, tad jādodas uz Daugavpili, kur norisinās Medus un ķiploku svētki „Gana veselīgs pasākums, jo sauklis ir „salds kā medus, stiprs kā ķiploks!” no rīta puses sestdien sāks tirgot gan medu un medus produktus, gan ķiplokus, gan arī degustācijas, konkursi, prezentācijas,” aicinot gūt ne tikai vitamīnus garajai ziemai, bet arī pozitīvas emocijas, teic paskuma organizators Jānis Butkevičs.

Ne mazāk veselīgi dienu varēs pavadīt arī Balvos, tur sestdien Pirts un veselības diena, kāda tā būs, stāsta  Aiga Keisele  „Klātienē varēs izbaudīt dažādas relaksējošas procedūras un iegūt informāciju par veselības uzlabošanas iespējām. Tāpat būs unikāla un līdz šim Balvos nebijusi iespēja noteikt savu astroloģisko piederību pilsētai  un visas dienas garumā Balvu jaunieši un Medņevas kapella priecēs ar muzikālajiem priekšnesumiem,” bet jau septiņos vakarā Balvu ezera viļņos varēs izbaudīt gada romantiskāko koncertu ar  folkloras kopu „Egle” un apvienību „Nepenthe Trio.

Bet, ja ir radusies vēlme izbaudīt jaunāko kino, tad Rēzekne piedāvā šādu iespēju „Starptautiskais Baltijas valstu īsfilmu festivāls „Open place” dod iespēju iepazīt jaunākās īsfilmas. Piedalās pēdējā gada laikā veidotās īsfilmas, ” uz Rēzekni baudīt mākslu uz ekrāna un mākslu arī klātienē īsfilmu kinofestivāla „Open Place” ietvaros, aicina festivāla viena no organizatorēm Maija Upeniece.