Tu esi Zviedrijas latvietis vai Latvijas zviedrs? Uz šo jautājumu mūziķis Gundars Rullis jeb Alis P nevarēja atbildēt, tomēr drīzumā viņš pārcelsies uz dzīvi Latvijā, kur viņu vislabāk zina ar deviņdesmito gadu sākumā populārajām dziesmām "Laimīgs" un "Aizvējā". Bet pirms tam - septiņdesmitajos bija PRUSAKU ANSAMBLIS ar agrīnajiem latviešu blūziem un arī pēc deviņdesmitajiem Alis P ir turpinājis muzicēt, drīzumā solot radīt rokgrupu ar arfu, kur šo instrumentu spēlēs SUS DUNGO dalībniece Elizabete Lāce.

Andrejs Grimms un Aivars Vaišļa pārstāv daudzskaitlīgo NEPIERADINĀTĀ FOLKA ORĶESTRI, kas drīzumā izdos savu pirmo albumu "Antarktīda kūst". Bet ne tikai par mūziku runāsim - Andrejs stāsta par pārcelšanos uz dzīvi Drustos un vēlmi Rīgas kultūru vest uz novadiem, rīkojot festivālu "Rodam Raunas novadā", bet Aivars dalās iespaidos par piedzīvoto nesenajā orķestra viesošanās laikā Anglijā, Braitonā notikušajā festivālā "The Great Escape".

Raidījuma noslēgumā skan Latgales kolēģa Teņa Bikovska sagatavotais sižets par Līksnā notiekošo mūzikas un mākslas festivālu "Muzykys skrytyļs", kas ir ne tikai lielākais latgaliešu mūzikas festivāls, bet arī vienīgais, kurā nav ieejas maksas, jo tā devīze ir "Kruot var ne tikai naudu"!