Vasara ir ne tikai brīvdabas koncertu, bet arī ziedu laiks un abas šīs lietas šogad apvienos par tradīciju kļuvušais festivāls "Rodam Raunas novadā" - tā devīze ir "Raunā vasaras ziedos" un tas notiks 14.un 15.jūlijā.

Ziedi būs gan puķu draugu saietā, gan ziedu izstādēs, ziedu mandalās un pat deju koncertā "Viņi dejoja zem ziedu vainaga", savukārt mūzika jau ierasti būs baudāma divos koncertos - Klusās un Skaļās mūzikas koncertā.

Skaļās mūzikas koncerts notiks 15.jūlijā Raunas pilsdrupu estrādē un tajā uzstāsies JUMPRAVA un "Slavenais Jersikas orķestris", bet Klusās mūzikas koncerts par savu norises vietu ir izvēlējies Drustu estrādi, kur piektdienas vakarā uzstāsies dziesminieks Imants Daksis, apvienība 100.BALTAS DVĒSELES, kā arī nesen tapusī PASTAKASTE, kurā savus spēkus apvienojis Andrejs Grimms no NEPIERADINĀTĀ FOLKA ORĶESTRA un jaunā mūziķe Mare.

Mums ir ļoti daudz dziesmu, no kurām mēs vēl nespējam izvēlēties to, kas būs pietiekami spēcīga, lai mūs raksturotu pilnībā,

uz jautājumu par studijas ierakstiem atjoko Mare, tāpēc pagaidām klausāmies šepat radio studijā ierakstīto Sibīrijas latviešu dziesmu un braucam uz ziediem un mūzikas pārpilno Raunu!