Par uzvaru mūzikas konkursā "Rīgas dzintars" viņi ir saņēmuši sarkanu "Žiguli", visi ir saistīti ar teātri, bet izrādē "Dienas varonis" viņu solista atveidotais suņu barības degustatora Zigurda Zamša tēls man bija tik ļoti iespiedies atmiņā, ka šai vārdā es viņu pat uzrunāju. Viņi ir GAPOLJERI, bet solists ir Nacionālā teātra un arī DIRTY DEAL TEATRO aktieris Kristiāns Kareļins, kurš viesojas Latvijas Radio 2, lai pastāstītu par grupu un dziesmu „Muskuļu ārija”!

Ja Kristiāns Kareļins līdz šim LR2 nebija viesojies, tad Andris Slišāns mums jau ir stāstījis par Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" balvu, ko Viļakas novada Upītē mītošā Slišānu saime saņēma nominācijā "Kedas". Šoreiz gan runāsim par ikgadējo latgaliešu mūzikas un dzejas festivālu "Upītes ābeļdārzs", kas notiks 20.septembrī. Ilustrācijai dzirdēsim šī festivāla aizsācēja - Andra tēva Antona Slišāna dzeju BEZ PVN un KRAMPIS izpildījumā.

Raidījuma noslēgumā saruna ar Sniedzi Prauliņu, dziedātāju un flautisti, komponisti un dziesmu tekstu autori, kas šopavasar izdeva savu pirmo dziesmu albumu ar nosaukumu „Intro”. Starp citu, Sniedze ir palīdzējusi tapt arī Helēnas Kozlovas un LEVĪTU albumam, par ko ceru drīzumā pastāstīt, bet šai raidījumā viņu dzirdēsim duetā ar Edgaru Šubrovski dziesmā "Labākā šaipus Piena ceļa".