Sniedzes Prauliņas soloalbums "Inkrustācija" ir kas vairāk, nekā mūzikas disks, jo tajā ir rodams arī zinātniskās (?) fantastikas īsstāstu krājums "Kosmiskie priekšraksti", no kuriem autores lasījumā raidījumā izskan "Cilts" - mūžsenais stāsts par Noasa šķirstu, kas šoreiz tiek nolaupīts no evakuācijai paredzētās Zemes, lai uz kādas citas planētas dzimtu jauna cilvēce ar tiem pašiem senzināmajiem Zemes netikumiem.

Kosmosa skaņas ir dzirdamas arī instrumentālajā skaņdarbā "Orbitālā prelūdija" - tie ir NASA kuģa "Voyager" ierakstītie Jupitera magnetosfēras un Saturna gredzenu trokšņi, kas saplūduši kopā ar kora "Mūza" balsīm - ar šo kori Sniedze ierakstīja savu pirmo albumu "Intro".

Sniedze ir akadēmiski izglītota mūziķe un par savu instrumentu viņa sauc flautu, kas ir dzirdama arī skaņdarbā "Izoletta", kurā izmantots Sniedzes vīra - mūziķa Edgara Šubrovska sacerēts teksts. Savukārt Edgara ansambļa MANTA dziesmu "Nāve jūras malā" Sniedze tik ilgi esot spēlējusi uz klavierēm, ka uzlabojusi gan savu spēles tehniku, gan iedevusi spocīgajam Klāva Elsberga tekstam jaunu skanējumu.

Jaunu skanējumu Sniedze piešķir arī savai balsij - tā dziesmā "Nemēģini" viņa sadziedas ar savu vīrišķo pusi - Viņu, kas ir radīts ar speciālu skaņas efektu.

Jāpiebilst, ka skaņas apstrādē liela loma ir bijusi arī Kasparam Putriņam, kā rezultātā ir tapis interesants albums, kuru augstu novērtējis ir arī mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks, iekļaujot to 100 labāko latviešu albumu sarakstā.