Ir pagājis pusgads, kopš Laura Bicāne pirmo reizi viesojās Latvijas Radio 2 - toreiz latgaliešu dziesminiece iepazīstināja ar savu debijas albumu "Es tikai ļaujūs", kurā izskanēja pat septiņas valodas!

"Trīspuksti", Lauras otrais un jaunākais albums, valodu ziņā ir "pieticīgāks" - tā dziesmas ir ieskaņotas latgaliešu un latviešu valodā, izmantojot dzejnieces Egitas Terēzes Jonānes sacerētās haikas - japāņu tradicionālās dzejas trīsrindes.

Haika - tur tas "h" burts "griež ausīs", bet trīspuksti sasilda, tas latviskais nosaukums uzrunā un liek aizdomāties par sirdpukstiem, tāpēc uz diska ir uzzīmēta sirsniņa -

par haiku vārdā dēvēto trīsrinžu pārtapšanu "Trīspukstos" stāsta Laura.

Albuma skanējuma tapšanā liels nopelns ir arī skaņu režisoram un aranžētājam Valdim Indrišonokam, savukārt instrumentus iespēlējuši ir Artis Orubs, Norberts Skraucis, Kārlis Indrišonoks, Deniss Paškevičs, Ingus Feldmanis un Pāvels Veļičko.

Raidījumā izskan "Kuozu dziesma" - vienīgais skaņdarbs latgaliešu valodā, kurā izmantots Zālamana Augstās dziesmas teksts, kā arī dziesmas "Sirds ir okeāns" un "Uzvar pavasaris" ar Egitas Terēzes Jonānes haikām.