Latgaliešu dziesminieces Lauras Bicānes pirmajā dziesmu albumā "Es tikai ļaujūs" bija dzirdamas pat septiņas valodas, bet otrajā ar nosaukumu "Trīspuksti" izskanēja Egitas Terēzes Jonānes haikas - dziesmās apvienotas trīsrindes.

Savukārt nesen izdotais dziesminieces trešais albums "Lauzīsimies cauri pūlim" paliek prātā ar savu izturēto un nobriedušo skanējumu, par kuru pati Laura saka:

Es tagad pati vairāk saprotu, par ko es dziedu...

Man ir prieks, ka dziesmām ir stāsti, lai gan mana māsa teica - Tu tiešām nobriesti, jo dziesmās stāstu vairs nav, ir tikai dziļa filozofija!

Iespējams,šis albums būs pēdējais, kas iznāks ar Lauras tagadējo uzvārdu, jo šai vasarā dziesminiece svinēs kāzas ar savu izredzēto, kas nāk no Meksikas - Laura smej, ka jau tagad domā, kā viņu un viņa spēlētās klavieres "integrēt" savā mūzikā, tā kā mums atliek vien gaidīt mūziķes ceturto albumu.

Raidījuma izskaņā Laura atklāj savu miera formulu:

Manī ir dziļš miers! Es to skaidroju ar savu kristīgo pārliecību - lai kas arī notiktu, Tu tiec izvests cauri tai "nāves ielejai"...

Raidījumā izskan Lauras Bicānes trešā albuma dziesmas "Skolotāja šūpolēs", "Samuēls", sadarbībā ar grupu RIKŠI tapusī "Myužeņs jauns" un "Māraukla".