Mana pieredze raidījumā "LR2 tirgus" liecina, ka latvieši nelabprāt runā par naudu, jo preces cena no zvanītājiem reizēm bija jāizvelk teju ar varu.

Tas pats attiecas uz Latvijas ierakstu industriju - mums nav ziņu par dārgāko popmūzikas vai šlāgera ierakstu, tomēr ir zināms, cik daudz naudas par kādas dziesmas izskanēšanu ēterā ir gatavi ziedot mūsu kolēģu - Pieci.lv rīkotās labdarības akcijas "Dod pieci" ziedotāji.

Pagājušā gada akcijas noslēgumā tapa zināms par vairākiem jauniem rekordiem, tai skaitā "dārgāko" dziesmu - tā ir instrumentālās mūzikas izpildītāju MARTA MIGLA skaņdarbs "Koris", par kuras izskanēšanu radio ēterā kāds anonīms ziedotājs samaksāja 4111 eiro.

Ar grupas debijas albumu "MM" mūs savulaik iepazīstināja Jānis Traviņš un Edgars Liljē un pēc divarpus gadiem viņi atkal viesojas Latvijas Radio studijā, stāstot gan par "dārgāko" dziesmu, gan par Latvijas mūzikas andergraundu toreiz un tagad, gan aicinot uz 27.novembrī gaidāmo MARTA MIGLAS jubilejas koncertu Vecrīgas klubā DEPO, kura velves pieskandinās ne tikai paši jubilāri, bet arī grupas SUNS SKRIEN 1 un ĒNU KALEIDOSKOPS.

Raidījumā izskan grupas MARTA MIGLA skaņdarbi "Koris", "Lēnais" un "Elektrība" no debijas albuma "MM", kā arī gleznotājam Janim Rozentālam veltītajā instrumentālās mūzikas albumā iekļautais skaņdarbs "Gavilējošie bērni".