Nākamās nedēļas nogalē, 4.un 5.augustā, Līgatnes "Ratniekos" notiks jau devītais mūzikas festivāls "Laba Daba", piedāvājot žanriski visplašāko pašmāju mūzikas programmu, ko varēs baudīt uz trim jau ierastajām skatuvēm - Lāča, Suņa un Eža.

Tiesa gan, šīm trim lokācijām uz vienu performanci pievienosies arī pagaidām "bezvārda" peldošā skatuve, bet pati festivāla ideja ir palikusi nemainīga, tā uzskata Madars Štramdiers, RadioNABA direktors un viens no festivāla organizatoriem:

Šo pasākumu pirms deviņiem gadiem aizsākot, mēs vēlējamies pierādīt, ka var būt liels festivāls ar dažādu un šauru mūzikas nišu izpausmēm!

Interesanti, ka šīgada festivāla plakātā kopā ar Latvijas nacionālo putnu - balto cielavu ir redzams arī Lietuvas stārķis un Igaunijas bezdelīga, kas simbolizē festivāla fokusu uz šo Baltijas kaimiņvalstu mūzikas norisēm - tiesa gan, katru gadu fokuss tiks vērsts uz kādu citu valsti, tomēr vienmēr tā būs laba, lai arī komercradio mazāk vai nekad nedzirdēta mūzika.

Raidījumā izskan šīgada festivālā "Laba Daba" pārstāvēto apvienību ieraksti no grupām RĪGAS MODES, SUITU SIEVAS, BEZGALĪBIEŠI, OTAVA YO, DZELZS VILKS, BALOŽU PILNI PAGALMI un SUDDEN LIGHTS.