Latvijā ar regeju spēlējušies ir daudzi - no Ulda Marhilēviča un Ulda Stabulnieka līdz MUSIQQ, bet spēlējuši tikai daži - Latvijas krievu grupa PČOLI, RIGA REGGAE, HOSPITĀĻU IELA un tagad arī mūziķu apvienība 2-tie, kuras solists un dziesmu tekstu autors Juris Mols iepazīstina ar grupas debijas albumu "Zem asfalta ir pludmale", kura nosaukums ir aizgūts no sešdesmito gadu Francijas studentu nemieru saukļa.

Interesanti, ka Juris ir uzstājies arī kā dziesminieks festivālā "Bardu rudens" un uzskata, ka arī regejā mūziķim būtiski ir teikt to, ko viņš domā, nevis to, ko no viņa gaida publika. Ar šādu domu ir tapuši arī albumā dzirdamie dziesmu teksti, pie tam Juris apzināti ir izvairījies no tekstiem angļu valodā, uzskatot, ka "vidusmēra dziesma latviešu valodā ir intelektuālāka par dziesmu angļu valodā".

Vēl piebildīšu, ka visas albumā iekļautās dziesmas bez maksas varat lejuplādēt grupas 2-tie mājaslapā, bet Juris uzsver, ka īstās emocijas, improvizācija un publikas iesaistīšana ir iespējama vien koncertos - tos arī gaidīsim!