Savulaik LR2 klausītājus jau iepazīstināju ar mūsu kolēģu - Latvijas Radio 6.kanāla Radio NABA nesen izdoto dziesmu izlasi "Pretējības", kurā latviešu dziedātājas izdzied Aspazijas dzeju un pirmā ar saviem iespaidiem dalījās Alise Joste un duets ČIPSIS UN DULLAIS.

Tagad uz sarunu aicināju dziesminieci Helēnu Kozlovu, kuras radošajā darbībā pēc albuma "Tavi vārdi" izdošanas bija iestājusies neliela "radošā pauze", ko laimīgā kārtā pārtrauca dziesmas "Viens vienīgs vārds" ieraksts, kas ir viens no retajiem, kurā Helēna izmanto citu autoru sarakstītu dzeju:

man vairāk gribējās tādu panku (skanējumu), alternatīvu un īpatnēju, bet man likās, ka tādu variantu būs daudz, tāpēc es pat nedomāju šai virzienā.

Bija tā, ka man bija jau gatava melodija, tai nebija teksta, nebija arī vokāla un es izlēmu šo dzejoli vienkārši ierunāt...

Raidījumā izskan dziesma "Viens vienīgs vārds" (Helēna Kozlova/Aspazija) un gaidām jaunus dziesminieces ierakstus - iespējams, tiks izdots pirms padsmit gadiem tapušais Helēnas trešais soloalbums, tāpat māksliniece sola sākt darbu pie bērnu dziesmu albuma.