Valdis Atāls, Dainis Dobelnieks, Ūdrītis, Roberts Gobziņš un Aleksandrs Kublinskis - tie ir mūziķi, kuriem materiālu un morālu atbalstu ir sniedzis pirms dažiem mēnešiem izveidotais fonds "Līdzskaņa".

Fonda dibinātājs ir Latvijas izpildītāju un producentu apvienība jeb LAIPA, kuras izpilddirektore Liena Grīna sarunā atklāj, ka "Līdzskaņa" var palīdzēt ikvienam Latvijas mūziķim - profesionālim vai amatierim, klasiskās vai populārās mūzikas izpildītājam, zināmam vai vēl neiepazītam, vienīgais nosacījums - šim mūziķim ir jābūt LAIPA biedram. Fonds šovasar organizēs arī radošo nometni, kurā satiksies dažādu paaudžu mūziķi, noslēgumā visiem kopā ierakstot arī kopdziesmu, kuru noteikti varēsit noklausīties fonda "Līdzskaņa" mājaslapā.

Jaunas servisa iespējas mūziķiem šovasar piedāvās arī LAIPA mājaslapa un atliek vien cerēt, ka Latvijā radīta mūzika vietējos medijos skanēs arvien vairāk, pārsniedzot tagadējo apjomu, kas ir apmēram viena ceturtdaļa:

Latvijā pagaidām pieturas pie domas - viss, kas ir no ārzemēm, ir populāri un sabiedrībai interesanti. Tomēr mēs esam novērojuši pozitīvu tendenci - lielās radio programmas palielina Latvijā radītās mūzikas īpatsvaru!

Raidījumā izskan Valda Atāla dziesma "Puķe", Ūdrīša "Čuči, guli līgaviņa" un LAIPA stipendiju saņēmušās grupas RĪGAS MODES izpildītā dziesma "Rīgas modes".