No četrpadsmit tautasdziesmām savītais "Vaiņags" ir postfolka apvienības DABA SAN otrais albums - tiesa gan, uz pirmā albuma "Puzurs" ir redzams iepriekšējais grupas nosaukums - VECPILSĒTAS DZIEDĀTĀJI.

Bet nosaukums nav vienīgais, kas ir mainījies - līdz ar jaunu dalībnieku iesaistīšanos grupas skanējums ir kļuvis daudzveidīgāks un niansētaks, par ko klausītājiem būs iespēja pārliecināties jau ieplānotajos DABA SAN koncertos - 1.jūnijā Latvijas 1.Rokkafejnīcā, 3.jūnijā Salacgrīvas festivālā "Sudraba kaija", 5.jūnijā Brīvdabas muzejā, 9.jūnijā Kalnciema kvartālā, 21.jūnijā Rīgas Tehniskajā universitātē, 30.jūnijā "Bhajan cafe", 23.jūlijā Cēsu etno-eko festivālā "Sviests", kā arī 19.augustā Druvienas Silmačos notiekošajā festivālā "Radagars".

Kur kaut kas labs top, tur nāk arī cilvēki! Mēs esam vienpadsmit cilvēki un vēl divi "ārštata" mūziķi, mums ir nākuši klāt gan instrumenti, gan balsis - arī puišu balsis,

par DABA SAN izmaiņām stāsta grupas dalībniece Rūta Abaja, apvienības jaunumiem aicinot sekot līdzi sociālajos tīklos.

Raidījumā izskan DABA SAN "Pļavas dziesma" un "Jūras meitas", bet, ja vēlaties dzirdēt arī citus grupas ierakstus, klausieties raidījumu "Muzikantu dziesmas" ar Rūtas Abajas un Reiņa Granta dalību!