Dažus raidījumus iepriekš izskanēja saruna ar Imantu Kulinski, kam bija dziesminieku daiļrades cienītājiem svarīga vēsts paužama - Vecrīgā esošajā Latvijas 1.Rokkafejnīcā atgriežas Dziesmu vakari, tie notiks katru otro trešdienu un kā pirmie ar jūras dziesmu programmu uzstājās Anta Eņģele un Marko Ojala, bet 6.aprīlī gaidāms apvienības RĀMI RITI koncerts.

RĀMI RITI (Dzintars Jaunzems - ģitāra, balss; Mārtiņš Miļevskis - perkusijas; Kārlis Jirgens - flautas un Jānis Ausmints Vītols - čells) debijas albumā "Visapkārt saule teka" divpadsmit dziesmās skan mūsdienu instrumenti un dainu teksti, bet apvienības soliste un mūzikas autore ir Inese Kozuliņa, kuru arī aicināju uz sarunu.

Mēs saprotam tautasdziesmas, reizēm ir tā, ka Tu pirmo reizi tās dzirdi, bet tai pašā laikā Tev ir skaidra iekšējā sajūta, kas šais dziesmās ir domāts,

uzskata Inese, kas apvienībā spēlē kokli, bet tautasdziesmas meklē bērnībā uzietajos "Latvju dainu" senajos sējumos.

Tāpat kā koklētāja Inga Karpiča, arī Inese savu no priedes gatavoto kokli uzskata par īpašu instrumentu, kura pavadībā piedalīties tautasdziesmu meditācijās - tā arī Latvijas 1.Rokkafejnīcā gaidāmajā koncertā valdīs meditatīva noskaņa.

Raidījumā izskan apvienības RĀMI RITI dziesmas "Visapkārt saule tek", "Sasasitu plaukstiņām" un "Saulīt balta noiedama".