Svētdiena, 2024. gada 14. jūlijs

Vārda diena: Ritvars, Oskars, Anvars

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Kā lietot arhīvu?

Lai atvērtu konkrētas dienas programmu - norādiet datumu, mēnesi, gadu un kanālu, aili "atslēgvārds" atstājot tukšu, spiediet uz "Meklēt". Jūs iegūsiet sarakstu un pēc raidījuma laika varēsiet izvēlēties raidījumu, kuru gribat klausīties.

 

Lai atrastu konkrētu raidījumu, ja nezināt, kurā datumā tas skanējis, varat lauciņā "Atslēgvārds" ierakstīt raidījuma nosaukumu, piemēram, Lieliskais piecinieks vai tikai piecinieks un spiest "Meklēt". Iegūsiet sarakstu ar visiem iepriekšējiem raidījuma ierakstiem.

 

Lai klausītos raidījuma ierakstu, pretī raidījumam spiediet uz vārda "Klausīties" (ierakstiem, kas senāki par 2012. gadu, ir tikai "Windows Media" iespēja); ja raidījums nesāk skanēt, mēģiniet spiest uz "Windows Media", tam būtu jaunā logā jāatver atsevišķs atskaņotājs.

 

Ja nezināt, kurā kanālā skanējis raidījums, varat norādīt tikai datumu, mēnesi un gadu, ailīti "atslēgvārds" atstājot tukšu. Tā iegūsiet visu kanālu konkrētās dienas programmu, sakārtotu pēc skanēšanas laika.

 

Ja gribat atrast raidījumu, kurā viesojies kāds konkrēts cilvēks, meklējiet pēc cilvēka vārda un/vai uzvārda, to norādot atslēgvārda lauciņā, piemēram, andris bērziņš. Tā iegūsiet raidījumus, kuros viesojies cilvēks ar šādu vārdu, sākot no jaunākā. Ja rezultātu ir pārāk daudz, varat konkretizēt, kuru Andri Bērziņu meklējat, piemēram, andris bērziņš aktieris

 

Ja nezināt, kurā datumā tieši skanējis raidījums, bet esat pārliecināts, ka tas bijis 2009. gadā, varat nenorādīt konkrētu datumu, bet atzīmēt gadu un ierakstīt atslēgvārdu. Iegūsiet visus konkrētā gada raidījumus, kas atbilst atslēgvārdam, sakārtotus pēc datumiem.

 

Latvijas Radio arhīvā var atrast un noklausīties visu Latvijas Radio četru kanālu programmas no šodienas līdz pat 2003. gadam (LR2 arhīvs pieejams no 2009. gada). Lai noklausītos Saeimas sēdes, kas translētas LR5, lapas apakšā pie Piedāvājumiem meklējiet Saeimas sēdes.