Tieši pirms gada, 2017. gada 9.decembrī dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks svinēja apaļo 50. jubileju. Taču pagāja labs laiks, līdz viņš saņēmās svētku koncertam, lai pēc ilgākas pauzes atkal sastaptos ar saviem klausītājiem. Jau šur tu Latvijā šoruden izskanējusi Duboka koncertprogramma "Tuvumā, tālumā", kurā iekļautas grupas “A-Eiropa” visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas Artūra dziesmas.

Tieši savā dzimšanas dienā viņš dziedās Rīgā, Kongresu namā, un uz tikšanos mūzikā Duboks aicina gan fanus, kas jūsmoja par viņa jaunības grupu „Austrumeiropa”, gan tos, kas aizrautīgi viņa dziesmu pavadībā dejoja 20. gadsimta beigās un šī gadsimta sākumā. Artūra dziesmas allaž bijušas dzīvi apliecinošas, jauneklīga prieka pilnas, pat savās skumjajās melodijās viņš neaizmirsa atstāt cerību, un uz mūsu populārās mūzikas skatuves Duboks darbojas jau kopš 1990. gada, kad ar grupu „Austrumeiropa” debitēja Latvijas Televīzijas raidījumā „1. prognoze” un nedaudz vēlāk piedalījās Latvijas Radio raidījuma „Mikrofons” aptaujā ar dziesmām „Hei, mazā!” un „Tev”.

Ja pirmo manis minēto grāvēju, kas bija 1991. gada 8. populārākā dziesma Latvijā, jau esat pirmdienu vakaros dzirdējuši ne vienreiz vien, tad tagad kārta „Austrumeiropas” un Artūra Duboka dziesmai „Tev”.