Trešdien, 4. jūlijā plkst. 9.35 trenēsimies riteņbtaukšanā.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

3. jūnija rītā LR2 studijā viesojās un Rīta rosmes trenera lomā iejutās bijušais riteņbraucējs, vairāku čempionātu un kalnu divriteņu maratonu dalībnieks, šobrīd Vidzemes augstskolas students Emīls Višķers. Emīls ar riteņbraukšanu sācis nodarboties agrā bērnībā - 10 gados, junioru vecumā pārstāvējis Latvijas izlasi un piedalījies Eiropas XCO čempionātos, izcīnījis godalgotas vietas Latvijas XCO čempionātos, kā arī  pirms pāris gadiem  SEB Kalnu divriteņu maratona kopvērtējumā junioru grupā ieguvis augsto 3. vietu.

 Emīla Višķera vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Emīla norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

4. jūlijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!