Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Lietus dēļ pārtrauktas tenisa spēle, vētras dēļ atceltas airēšanas sacensības, vai gluži otrādi- vēja trūkuma dēļ nenotiek burāšanas sacensības, sniega trūkuma dēļ nevar notikt slēpošanas maratons, vai gluži otrādi- stipra snigšana traucē bobslejistiem un skeletonistiem. Laika apstākļi visai biezi ietekmē lielo sportu, tāpēc 11.jūlija rītā LR2 studijā viesosies un Rīta rosmes trenera lomā iejutās Latvijas populārākais un slavenākais laika ziņu guru - Toms Bricis. Viņš pats ir visai sportisks puisis- krosiņi, taku skrējieni un, protams, lai visur paspētu laikā- ričuks.

Toma Briča vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Toma norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

11.jūlijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš !