Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

30. maija rītā LR2 studijā viesojās un trenera lomā visumā iejutās sportisks un muzikāls cilvēks, kurš 2004. gadā par sevi rakstīja tā: „Sveiki! Mani sauc Ralfs Eilands. Man ir 10 gadi. Mācos Rīgas 3. vidusskolā — nu jau 4. klasē. Esmu īsts nemiera gars, jo gribu piedalīties visur, kur vien var piedalīties. Dziedu skolas korī un ansamblī, spēlēju šahu un nodarbojos ar džudo. Man gan pagaidām ir tikai dzeltenā josta, bet ceru, ka viss vēl ir priekšā. Labprāt skrituļoju vai ziemā slidoju, braucu ar riteni, eju uz kino un peldu. Vēl man patīk svinēt dažādus svētkus. Vieniem svētkiem es gatavojos ļoti īpaši — tie ir Helovīni. Tad es taisu spoku masku, ar kuru vakarā iziet Vecrīgas ielās un paspokoties. Tas ir ļoti interesanti un amizanti. Meitenes nāk klāt un vēlas ar tādu spoku fotografēties.”

Laiki jau sen mainījušies - spoka maska vairs nav vajadzīga, meitenes ir kā trakas uz selfijiem ar Ralfu un režisori viņu grib filmēt - 1. jūnijā pirmizrāde jaunajam grāvējam „Blēži”- stāstam par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūri. Vienā no galvenajām lomām redzēsim Ralfu. Bet Rīta rosmē mums būs iespēja noskaidrot, kā attīstījusies viņa džudista karjera.

Un, protams, Ralfa Eilanda vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem bez blēdīšanās centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Ralfa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

30. maijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!