Trešdien, 6.jūnijā plkst. 9.35 vingrosim kopā ar Latvijas hokeja izlases galvenā trenera palīgu, bijušo hokejistu Arti Ābolu.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Fantastiskas emocijas un neviltotu prieku mums maijā sagādāja Latvijas izlase, kura Pasaules čempionātā cīnījās kā lauvas, iekļuva ceturtdaļfinālā un pārliecinoši ierindojās pasaules hokeja izlašu elites 8. vietā.

6. jūnija rītā LR2 studijā viesojās un trenera lomā iejutās viens no šo panākumu kaldinātājiem - treneris, Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hartlija palīgs, un arī pats bijušais izlases hokejists Artis Ābols. Šogad Latvijas valstsvienības pozīcijas ar vieniem gūtajiem vārtiem un četrām rezultatīvajām piespēlēm palīdzēja nostiprināt arī Arta dēls- Rodrigo. Savukārt Artis bijis Latvijas hokeja izlases uzbrucējs četros pasaules čempionātos, spēlējis dažādos klubos Latvijā, Zviedrijā un Dānijā, pirms desmit gadiem (2008.g.) traumas dēļ teicis ardievas hokejista karjerai, strādājis par treneri Rīgas KHL klubos Rīgas„Dinamo” un Toljati „Lada”.

Arta Ābola vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centīsies izpildīt un vismaz pa ripu trāpīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Arta norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

6. jūnijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!