Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Festivāls “Zelta ritmi”, kas šogad notiek 13. jūnijā Rīgā, Esplanādes parkā,  ir iedvesmas avots un ideju apmaiņas vieta senioriem, lai gūtu jaunu pieredzi un ierosmes pilnvērtīgai un skaistai dzīvei arī sirmā vecumā. Tā programma ir daudzpusīga, piemēram, notiks koncerts ar dziesmām un dejām, kurā uzstāsies Dailes teātra aktieru grupa “Ilga”,  dziedātāja Madara Grēgere, Latvijas Līnijdeju asociācija u.c. kolektīvi, iedvesmas lekcijas, ko vadīs dažādu jomu speciālisti, norisināsies vingrošanas atklātās mācībstundas, būs radošo senioru rokdarbu tirdziņš.

13.jūnija rītā LR2 studijā viesojās un treneres lomā iejutās viena no festivāla „Zelta ritmi” dalībniecēm, acu fitnesa un dabiskas redzes skolotāja Vija Buša.

Vijas Bušas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba!

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  treneres Vijas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

13.jūnijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš !