Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Gaidot Austrālijas Latviešu kultūras dienas, 18.jūlija rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās ne tikai to Rīcības komitejas priekšsēdis, bet arī basketbolists Rūdis Dancis.  Latviešiem Austrālijas basketbolā ir liela piekrišana, jo arī Austrālijas basketbola valstsvienības, kura ļoti labi startēja iepriekšējās - Rio Olimpiskajās spēlēs, galvenais treneris- Andrejs Lēmanis  ir latvietis. Savulaik arī Rūda Danča tēvs un onkulis bijuši Austrālijas olimpiskās izlases spēlētāji, bet Rūdis atzīts par latviešu komandas rezultatīvāko basketbolistu maijā, Adelaidē notikušajās „Baltiešu spēlēs”.

Rūda Danča vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kādu „sodiņu” iemest arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Rūda norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

18.jūlijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš !