Postpanks šībrīža Latvijā ir diezgan svešs žanrs, ko raksturo minimālistisks skanējums ar elektronikas elementiem - un arī teksti, tie nav pārspīlēti saulaini un pozitīvi, bet gan patiesāki,

sarunas ievadā par savu skanējumu saka postpanka apvienības PLENĒRS (Kristaps Zirnis, Krists Karlsons un Ansis Rožkalns) puiši, kurus Latvijas andergraunda mūzikas klausītāji iepazina, pateicoties dziesmas "Slēpties aiz rētām tik labi sanāk" panākumiem - RadioNABA 2017.gada topā tā sasniedza 15.vietu.

Grupas kontā nu jau ir arī kopīgs koncerts ar baltkrievu postpanka apvienību SUPER BESSE un var tikai izteikt nožēlu, ka astoņdesmito un deviņdesmito gadu mijas Latvijas postpanka tradīcijas ar tādām grupam kā AURORA, K.REMONTS un PARKS ir palikušas pagātnē un šobrīd mīt vien Latvijas mūzikas andergraundā:

tā ir pilnīgi cita informatīvā telpa, vienkārši runājot - tas, ko nezin cilvēks, kurš ikdienā skatās televīziju un klausās radio, tas arī paliek andergraundā!

Lai arī muzicēšana andergraundā PLENĒRA mūziķiem joprojām ir "ļoti dārgs hobijs", pēdējos gados Latvijas mūzikas vidē esot novērojamas arī pozitīvas pārmaiņas - koncertvietu ārpus Rīgas ir kļuvis vairāk un ir pieaugusi arī klausītāju atsaucība, tai pašā laikā Rīgā apmeklētība varētu būt lielāka.

Tomēr galvenais PLENĒRA mūziķiem ir nevis klausītāju daudzums, bet gan viņu ieinteresētība:

labākie koncerti nav tie, kuros ir visvairāk cilvēku, bet gan tie, kuros notiek enerģijas apmaiņa - es no skatuves "bļauju" uz publiku, un viņi par to priecājas!

"NeFormātā" izskan grupas PLENĒRS albuma "Bezmiegs" skaņdarbi "Elles", "Dejas", "Matīss" un "Slēpties aiz rētām tik labi sanāk".