Gada nogalē vārdu tāpat netrūkst, tāpēc šai "NeFormātā" nav ierastās sarunas ar mūziķi, bet ir dzirdamas tikai dziesmas - no mazāk dzirdētām līdz pavisam nedzirdētām Jaunajam gadam veltītām melodijām.

Tā raidījuma ievadā ledus ziediem līdzīgas skaņu mežģīnes uzbur Aija Andrejeva maz dzirdētajā "Sentimentālajā dziesmiņā"; arī Rolanda Ūdra, Egona Kronberga un čigānu ansambļa AVE ROMA skaņdarbs "Tirgus" nav biežs viesis LR2 ēterā, tāpat kā ekspresīvā dziesminieka Imanta Dakša dziesma "Jaunais gads".

Raidījuma turpinājumā ar dziesmu "Mēnesstaru audums" dzirdams teju Sarkanās grāmatas retums, blūzs latviešu valodā - "Mēnesstaru audums" Ainara Pūpola izpildījumā, tam seko šogad trīsdesmit pirmo dzimšanas dienu svinošs DZELTENO PASTNIEKU skaņdarbs "Jaunais gads", kā arī Raimondas Vazdikas un Kaspara Bindemaņa izdziedātā Imanta Ziedoņa dzeja skaņdarbā "Man nepieder nekas".

Bet raidījuma izskaņā Valmieras dziesminieks Mikus Frišfelds dziesmā "Mazi mazi" atgādina, ka mazi cinīši gāž lielus vezumus un novēl ikvienam no mums - esi tas, kas saviem spēkiem tic!