Klajā nākusi mūziķa un dziesmu rakstnieka Jāņa Irbes dziesma “Migla (Lai līdzās var sēdēt)”, kurā akustisko ģitāru un akordeonu ir iespēlējis Gints Sola.

Jānis savu debiju mūzikā pieteica 2016. gadā, 2019. iznāca debijas albums. Līdz šim šajā gadā izdoti singli “Virtuve ar mums” un “Kad tukši vārdi” ar B pusi, kā arī izveidoti divi jauni video klipi. Šajā gadā Jānis grib izcelt vēl vienu dziesmu, tā ir “Migla”, jeb ar otru nosaukumu “Lai līdzās var sēdēt”.

Jāņa mūzika ir par aktuālām lietām gaisīga postpanka nokrāsās. Iespējams mazliet neierasti šim žanram, bet viņa mūzika mijas arī ar lēnākām dziesmām (tas jau dzirdams 2019. gada albumā). Dziesma “Migla” visticamāk labāk piestāv rudens un ziemas laikam, bet tas, protams, ka katram būs individuāli. Demo versijā Jānis akustisko ģitāru bija iespēlējis pats, tomēr laika gaitā Jānim radās ideja piedāvāt to iespēlēt kādam citam. Par cik Ginta Solas ģitārspēles stils viņam ir vienmēr paticis un šķitis iedvesmojošs, tad Jānis iedomājās, ka tieši Gints ir tas cilvēks, kam varētu piedāvāt. Viņš piekrita un pēc pāris dienām jau atsūtīja ieraksta pirmo paraugu. Vēl papildus Gints iespēlēja akordeonu, kas rada ļoti labu noskaņu.