Grupa „Hameleoni”, kura popularitāti ieguva pagājušā gadsimta 90-tajos gados, aicina uz 20 gadu jubilejas lielkoncertu „Pērles un dimanti” - 7. februārī, VEF kultūras pilī, plkst. 19:00. 

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets „Hameleoni” (Ēriks Budēvics, Andris Veinbergs). Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem „Hameleoni” pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā.

Grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums, kurā būs iekļautas gan „Hameleonu” jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā.

20 gadu jubilejas lielkoncertā „Pērles un dimanti” piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm, kas „Hameleonu” dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas (“Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”) un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar „Hameleoniem” uz VEF kultūras pils skatuves uzstāsies Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašāns, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi.

Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar grupas „Hameleoni” dalībniekiem - Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Kristiāna Juste (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors - komponists Gaitis Lazdāns.