Arī šogad Latvijas Radio 2 (LR2) būs tavs Lielās Talkas (LT) radio! Tāpēc divu nedēļu garumā, sākot ar pirmdienu , 15. aprīli LR2 ēterā pēc plkst. 10-tiem skanēs „Lielās Talkas dienasgrāmata”. Tajā, lai iepazītu talkošanas vietas, uzzinātu, ko iecerēts paveikt un mudinātu pievienoties, sazvanīsimies ar dažādu Latvijas novados un dažādās pasaules valstīs mītošajiem talciniekiem talciniekiem.

Ar domu par tīras un zaļas Latvijas nākotni vienosimies kopīgā darbā un ne tikai sakopsim un uzposīsim savu apkārtni, bet savākto arī šķirosim.

Turklāt šogad Lielā Talka aicina ne tikai praktiski darboties, bet arī iesaistīties Ideju Talkā, piedāvājot savas par idejas, kā samazināt piesārņojumu Latvijā un pasaulē, kāds iepakojums būtu tas, kas aizstātu plastmasas iepakojumu un kā Latvija var rādīt piemēru citām valstīm ceļā uz tīru un zaļu vidi. LR2 aicina arī savus klausītājus dalīties ar savām idejām mūsu sociālajos tīklos un laimēt noderīgas balvas.

Savukārt Lielās Talkas dienā - 27. aprīlī LR2 „turēs roku uz pulsa” - mūsu un ēterā visas dienas garumā būs īpaša, talciniekiem veltīta programma, kuras laikā  sazināsimies ar dažādu novadu talciniekiem, Eiropā mītošajiem latviešiem un talkas organizētājiem, būs jaunākā informācija, aktualitātes, statistika, kuriozi no LT informācijas centra. No plkst. 11.00 - 12.00 skanēs īpašais veltījumu koncerts „1000 sveicieni talciniekiem”,  kurā LR2 ēterā skanēs muzikāli sveicieni čaklajiem talkotājiem. Centīsimies uzturēt možu un darbīgu noskaņojumu, jo 27. aprīlī LR2 būs TAVS LIELĀS TALKAS RADIO!

Klausies LR2, piedalies talkā un rūpējies par tīru vidi katru dienu!

Seko mums līdzi:

http://www.lr2.lv

https://www.facebook.com/LatvijasRadio2/

https://twitter.com/LatvijasRadio2