Ar vērienīgu lielkoncertu Liepājas Olimpiskā centra hallē, skatītāju stāvovācijām un neaizmirstamām emocijām noslēgusies komponista Jāņa Lūsēna 60 gadu jubileja. Četros koncertos Rīgā, Rēzeknē un Liepājā pārpildītās koncertzālēs vienkopus pulcējās vairāk nekā pieci tūkstoši komponista talanta cienītāji, līdzgaitnieki un daudzie skatuves draugi.

Dzimšanas dienas koncertos uz vienas skatuves satikās un emocijās dalījās Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels, Marija Naumova, Kristīne Zadovska, Andris Ērglis, Aija Vītoliņa, Uģis Roze, Aija Andrejeva, Igo, Ieva Sutugova, Raimonds Ozols, Ieva Akuratere, Ralfs Eilands, Anmary, Atis Ieviņš, Annija Putniņa, Elizabete Lukaševiča, koris Sōla diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā, grupa „Zodiac”  un citi mūziķi.

Pats jubilārs Jānis Lūsēns, sakot lielu paldies visiem koncerta dalībniekiem par lieliski paveikto darbu, teica:

“Koncerts ir kā ceļojums laika mašīnā, un katram ir savas asociācijas par to, kā bija toreiz. Šajos koncertos nav neviena nejauša dalībnieka un neviena nejauša darba, visam ir savs stāsts. Tas ir piedzīvojums trīs ar pus stundu garumā un esmu arī patīkami pārsteigts par publikas izturību un lielo atsaucību.”