"Tavi vārdi" - tāds nosaukums dots nesen izdotajam Helēnas Kozlovas un LEVĪTU dziesmu albumam, kurā rodami 14 skaņdarbi, kas tapuši diezgan ilgā laika periodā.

Jautāta par sajūtām pēc albuma izdošanas, Helēna nosmej, ka viņai ir iestājusies krīze, bet šo dziesmu "palaišana tautās" viņai ļaus justies brīvākai - iespējams, pat sākot darbu pie otrā albuma. Turpinot sarunu, Helēna atklāj, ka LEVĪTU nosaukumu viņa ir ieguvusi lūgšanās un ka pēdējā laikā viņu pašu vairāk uzrunā nevis vārdi, bet dziesmu noskaņa.

Sarunā notiek arī "gremdēšanās vēsturē", atceroties grupu TUKŠA MUCA, kur Helēna spēlējusi saksofonu, 1994.gada konkursu "Meklējam solisti" - dalībai tajā Helēnu pieteikusi viņas klasesbiedrene, kā arī leģendāros SKUMJU AKMEŅUS.

Atbildot uz jautājumu par Dievam veltīto dziesmu ienākšanu viņas daiļradē, Helēna atbild, ka šīs dziesmas viņai drīzāk Dievs ir devis kā veltījumu cilvēkiem.

Sarunas noslēgums ir uz pūšamo instrumentu viļņa :) - Helēna uzskata, ka LEVĪTU skanējumu varētu bagātināt ar mežraga vai klarnetes skaņām, aicinot interesentus ar viņu sazināties, pēc kā izskan albuma tituldziesma "Tavi vārdi".