• Pirmdiena, 2019. gada 19. augusts
  • Vārda diena: Melānija, Imanta
  • Rīgā +21.6°C, ZR vējš 0.9m/s, 760mm Hg, 72%
LSM Bērnistaba
  • Nākamais raidījums
    20. augustā, 14:06

Par aptauju

Latvijas Radio 2 latviešu rok un popdziesmu aptauja „MUZIKĀLĀ BANKA” ir latviešu mūzikas aktualitāšu raidījums un radiošovs, kurā, klausītājiem balsojot, tiek noskaidrotas nedēļas, mēneša un astronomiskā gada vērtīgākās latviešu pop un rokdziesmas.

Katru otrdienu un ceturtdienu no pl. 14:05 „bankas seifos” iekļūst un uz balsošanas līnijas stājas jaunākās dziesmas. Dziesmu izpildītāji viesojas studijā, lai dalītos ar saviem jaunumiem mūzikas pasaulē un emocijās par dažādiem pasaules vai privātiem notikumiem. Raidījumā arī pavisam nezināmi stāsti no studijas viesa dzīves, iespēja vērtēt citu mūziķu veikumu, klausītāju jautājumi, konkursi  un vēl daudz kas cits sagaida raidījuma viesus. Raidījuma atkārtojums no 22:00.

Katru sestdienu no pl. 12:05 vienmēr ļoti gaidītais nedēļas TOP 15.  Kuras dziesmas iekļuvušas, izkritušas vai noturējušās klausītāju mīlestības un darbīguma lokā. Jo dziesmai lielāks un čaklāks atbalstītāju pulks, jo augstākas atzīmes vieta.

IZVĒLIES SAVU VĒRTĪGĀKO DZIESMU UN NOBALSO!

Jaunās dziesmas var pieteikt gan klausītāji, gan mūziķi sūtot e-pastu ar pieteikumu uz muzikalabanka@lr2.lv.

Jaunākie notikumi, bildes un video  soc. tīklu profilos. Piesakies sekotājos un pirmais uzzini jaunumus, piedalies konkursos un ar saviem ieteikumiem palīdzi veidot raidījumu.

Seko mums: draugiem.lvTwitterFacebookInstagramYoutube

Kontakti

„Muzikālā banka”
„Latvijas Radio 2”

Doma laukums 8
Rīga, LV-1505
tālrunis 67206761
muzikalabanka@lr2.lv

Aptaujas producents

Projekta vadītāja Maija Tālberga
maija.talberga@radio.org.lv

Nolikums

Latvijas Radio 2 Latviešu rok un popdziesmu aptaujas “Muzikālā banka 2018” nolikums

Skatīt nolikumu

Fināls

Jau astoņpadsmito gadu Latvijas Radio 2 ēterā skan latviešu vērtīgāko popdziesmu aptauja „Muzikālā Banka”, un daudzus gadus apbalvošanas ceremonija notikusi kā vērienīgs koncertšovs. „Muzikālās Bankas” gada Vērtīgākās dziesmas paziņošana notiek piedaloties tiem mūziķiem, kuru dziedātās dziesmas aizvadītajā gadā klausītājiem īpaši patikušas un par kurām saņemtas visvairāk balsis. Visi finālisti saņem mākslinieka Armanda Jēkabsona īpaši darinātās piemiņas statuetes.

Rezultātu paziņošana notiks 2019. gada 9. februārī, koncertšovā no Daugavpils Olimpiskā centra. Lielais fināla balsojums sāksies 3. janvārī un divās kārtās turpināsies līdz 31. janvārim.