• Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs
  • Vārda diena: Nora, Lenora, Ija
LSM Bērnistaba
  • Nākamais raidījums
    15. jūnijā, 14:05

Latvijas Radio 2 aptaujā „MUZIKĀLĀ BANKA 2020”

FINĀLA BALSOJUMS PAR GADA VĒRTĪGĀKO DZIESMU

            notiek divās kārtās: no 5. līdz 18. janvārim (pl.24.00) iespējams balsot par 25 dziesmām, bet pēc tam no 19. līdz 26. janvārim – tikai par 15. Izvēlēties un nobalsot par savu gada dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā – muzikalabanka.lv vienu reizi dienā.

Fināla balsojumā tiek iekļautas dziesmas, kas 2020. gada sezonā mēneša balsojumos saņēmušas vislielāko klausītāju atbalstu. Katrs izpildītājs finālā piedalās tikai ar vienu dziesmu, mūziķim pašam izvēloties balsojumā iekļaujamo dziesmu.

Gada vērtīgākā dziesma tiks paziņota 30. janvārī apbalvošanas ceremonijas laikā - pl.21.15 Latvijas Radio 2 un LTV1 tiešraidē.

Jau ierasti gada vērtīgāko dziesmu proporcionāli 50:50 noteiks klausītāju un „Muzikālās bankas” ekspertu padomes balsojums. Ekspertu padomē arī šogad desmit profesionāli ar šī gada fināldziesmām nesaistīti mūziķi un mūzikas industrijas pārstāvji: dziedātāja Dināra Rudāne, dziedātāja Olga Rajecka, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, komponists, diriģents Jēkabs Jančevskis, mūziķis, komponists, producents Reinis Sējāns, operdziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, reperis, bītmeikeris, producents ansis, Latvijas izpildītāju un producentu apvienības LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, Sony Music Baltic pārstāvis, grupas Ewert and The Two Dragons menedžeris Toomas Olljum, producents, Lietuvas Mūzikas asociācijas dibinātājs, mūzikas aģentūras M.P.3 vadītājs Vaidas Stackevičius.

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, šogad finālšovs notiks bez skatītājiem, bet iecerēts, ka ceremonija notiks gana iespaidīgi, skanot aizvadītā gada labākajām dziesmām kopā ar populārajiem mūziķiem un šova viesiem.

Pasākuma laikā notiks arī tiešraides balsojums. Visi aptaujas „Muzikālā banka 2020” finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes. 

 

Muzikālās bankas 2020 nolikums