Arī šovakar turpināsim ceļojumu pa Žorža Siksnas sen piemirsto ierakstu pasauli, kur vēl daudz dārgumu, taču 13. jūnijā jau klāt Žorža 60. jubileja, kurai par godu tad arī klausītājus mēneša garumā iepazīstināju ar nedzirdētām dziesmām.

13. jūnija koncertu no Rīgas kinoteātra Splendid Palace tiešraidē var klausīties arī Latvijas radio 2, bet šoreiz kāds ieskaņojums no pagājušā gadsimta 80. gadu sākuma, laika, kurš dziedoņa atmiņā nav palicis kā kaut kas rožains. Proti, Žorža Siksnas ieskatā tenoram balss tā pa īstam labi sāk skanēt aiz 40 gadu sliekšņa, un daudzus savus agrīnās jaunības ieskaņojumus populārais dziedātājs ir nokritizējis.

Šoreiz Žorža dziesmas autors būs latviešu mūziķis, kas 80. gadu sākumā bija tikpat zaļš iesācējs mūzikā kā dziedātājs pats. Ingus Felmanis ir labāk pazīstams kā ģitārists, taču jau 1980. gadā viņš savas pirmās dziesmas nogādāja bargajai Latvijas radio mūzikas komisijai, kas vairākas melodijas atzina par piemērotām ieskaņošanai. Populārākā no tā laika noteikti būs Ingus Pētersona skandētā Puķu lietus. Vārdus dziesmai un arī daudzām citām, vēlāk tapušajām, sacerējis Ingus brālis Guntis Feldmanis, žurnālists, kas savulaik izdeva žurnālu Saskarsme, kas, cerams, kādam palicis labā atmiņā. Tātad Ingus Feldmaņa dziesma Mirklim – mūžībai šovakar Žorža Siksnas 1980. gada ieskaņojumā.