Kā gājputni pavasarī pie saviem klausītājiem atgriežas populāri mākslinieki, kas apvienojušies apvienībā Uzlūdz kungi, un tie ir dziedošie aktieri Guntis Skrastiņš, Dainis Porgants un Artis Robežnieks, dziedātāji Andris Skuja un Žoržs Siksna, kā arī izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans. Šoreiz viņi sagatavojuši Latvijas simtgadei veltītu patriotiskas noskaņas programmu Dzimtai zemei, kurā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi, instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā solo albuma, kā arī sen nedzirdēti katra solista hiti.

Tuvākie apvienības Uzlūdz kungi koncerti notiks 13. aprīlī Jūrmalas kultūras centrā un 30.aprīlī Cata kultūras namā, plānoti priekšnesumi visas vasaras garumā un arī rudenī. Par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžējumiem parūpējies daudzu koncertā izpildīto dziesmu autors Gaitis Lazdāns, un šogad tiks izdots arī apvienības Uzlūdz kungi pirmais kopīgais albums. Tajā tiks iekļauti gan ansambļa dziedājumi, gan solopriekšnesumi, neizpaliks joki un stāsti par atgadījumiem mākslinieku dzīvē.

Starp citu, tikai retais zina, cik brīnišķīga humora izjūta piemīt dziedātājam Žoržam Siksnam, kurš apveltīts arī ar kolosālu atmiņu un aktiermeistarību – viņa krājumos ir daudz neticamu, bet patiesu notikumu no Latvijas radio un TV orķestra mūziķu dzīves, protams, piedzīvojumi, kuros iesaistīts Raimonds Pauls, un protams, pats Žoržs, kas pa dzīvi turpina soļot ar dzīvesprieku un apņēmību, uzturēt formā sevi un savu balsi.

Tā pa šiem vairāk nekā 40 gadiem, kopš Siksna ir uz lielās estrādes, piedzīvojusi izmaiņas, pakāpeniski nobriestot, un dienišķie vingrinājumi tenoram ir pilnīgi nepieciešami. To, kāda krāsa piemita Žorža balsij, pašos daiļrades sākumos, tūdaļ izbaudīsiet kādā senā dziesmiņā, kuras autors bijis padomju komponists Jurijs Sauļskis. Starp citu, šis pirms 15 gadiem mūžībā aizgājušais, savulaik ļoti populārais skaņradis šogad pieminams 90. jubilejā. Latviešu vārdus dziesmai Parasts stāsts sacerējis Ziedonis Purvs, ieskaņojums Latvijas radio studijā tapis 1980. gadā.