Gada nogales koncerti dziedātājam, dzejniekam un māksliniekam Igo tagad jau ir skaista tradīcija, un tradicionāli tie notiek Latvijas pilīs un muižās, kurām šoreiz pievienojušās arī citas koncertzāles. Šogad par savu muzikālo partneri Igo izraudzījies ģitāristu un dziesmu autoru Tomasu Kleinu – abi ir bijuši grupas Līvi dalībnieki, tiesa, dažādos laikos, tālab koncertos izskanēs vairākas melodijas no Līvu repertuāra. Būs arī jaunas pašu radītas dziesmas, un šos koncertus dziedātājs nolēmis veidot kā diapozitīvu vakaru.

Kādreiz tā bija tradīcija, godībās sapulcējoties kopā visai ģimenei, pārskatīt aizvadīto laika nogriezni ar diapozitīvu projekcijām uz pie sienas vai loga pakārta balta palaga. Tā bija dalīšanās kopīgos piedzīvojumos un sajūtās, kuras sola atdzīvināt arī mūziķi savos Ziemassvētku koncertos, kas, sākot ar 9. decembri Kalnmuižas pilī, notiks Popē, koncertzālē Valmiera, Mazmežotnes muižā, Vecauces, Bīriņu pilī un citur. Koncerts Liepājas muzejā 29. decembrī būs arī pēdējā diena, kad šeit apmeklēt Igo grafiku izstādi Nebijis Gadījums.

Igo un Tomasa Kleina Ziemassvētku koncertsērijas noslēgums gaidāms Rīgā, Melngalvju namā 30. decembrī, bet tagad dziesma, kam svinama 20. jubileja, un tā ir Igo sadarbība ar Rīgas latviešu biedrības nama Edītes Putniņas vadīto vokālo studiju Knīpas un knauķi ciklā Savādā pasaule. Skan Jāņa Lūsēna dziesma Zvaigzne ar Normunda Beļska dzeju.