Uz muzikālā teātra uzvedumiem latviešu skatītāji nav ar varu jādzen, uz mūzikliem un dziesmu spēlēm publika plūst straumēm, un tās netrūks arī režisora Jura Rijnieka veidotajā Rūdolfa Blaumaņa komēdijas „No saldenās pudeles” iestudējumā, ko piedāvā „Pannas teātris”.

Jaunās joku lugas izrādīšanai tas sapulcējis brangu aktieru sastāvu: Daiga Gaismiņa atveido Ezerlauku saimnieci Ievu, kas grib izprecināt meitu, kamēr precēties kāro Rindēnu saimnieks Ģirts Ķesteris vai Juris Lisners. Arī Zanes Daudziņas Lavīze, gatava mīt gredzenus kaut ar kalpa puisi. Madara Melne-Tomsone kā Marija mēģinās savaldzināt Ivaru Kļavinski, Mārtiņa lomas atveidotāju. Līga Zeļģe kā Auce kritīs Alda Siliņa vai Mārtiņa Poča kā Pičuka apskāvienos. Māris Bezmers - Taukšķis būs izmisīga lēmuma priekšā: zaudēt nevainību vai nomirt puisī, un viņa kompanjons brīvības cīņā būs Krišs jeb Ainārs Ančevskis.

Skaidrs, ka visstraujākā un karstasinīgākā Blaumaņa komēdija „No saldenās pudeles” neiztiks bez dziesmām, par kurām šoreiz gādās Artūrs Palkevičs, Artūrs Uškāns, Gaitis Lazdāns un „Laimas muzykanti”. Dziesmu tekstu autors – Jānis Peters, un tā vien šķiet, ka atkal lietā būs likti panti, kas sarakstīti 1975. gadā Operetes teātrī uzvestajai dziesmu spēlei „No saldenās pudeles” ar Imanta Kalniņa mūziku. Vai tā patiesi – ejiet un pārliecinies jaunā uzveduma turpmākajās izrādēs – 12. jūlijā Kandavā, dienu vēlāk Alūksnē, tad Saldū (15. jūlijā), Saulkrastos (22. jūlijā), Jēkabpilī (27. jūlijā), Talsos (28. jūlijā), Tukumā (3. augustā), Kuldīgā (5. augustā).

Līdz šim laikam vasaras atvaļinājumā dodas arī programma Zelta graudi, bet nu baudiet pasaku onkuļa, brīnišķīgā dziedošā aktiera, Operetes teātra zvaigznes un režisora Harija Misiņa skandēto Taukšķa kavatīni, kas iemūžināta 1976. gadā.