Trešdien, 7. jūnijā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā ar „Green Triala”  dalībnieku, velosportistu Jāni Lāci!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Klāt vasara un dažādu svētku laiks. Arī velo sezona un dažādu velo šovu laiks. 2010. gadā izveidotajā ekstrēmajā  velo komandā «Green Trials» apvienoti ekstrēmie sporti uz riteņiem, kuriem nepaciešama minimāla platība, lai sniegtu paraugdemonstrējumus. Iestudēti šovi - Triāls, Monotriāls, Mototriāls, Bmx Flatland. „Green Triala” komanda apvieno vienus no labākajiem Triāla un BMX braucējiem Baltijā, kā arī demonsrējusi  vairāk nekā 400 iespaidīgu velo šovu Latvijā un ārpus tās.

7. jūnija rītā „Green Triala”  dalībnieks, velosportists Jānis Lācis kopā ar savu  ričuku viesosies LR2 studijā, iejutīsies trenera lomā un būs gatavs demonstrēt arī kādu triku!

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt  arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Jāņa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

7. jūnijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!