Trešdien, 12. jūlijā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā ar pasaules čempionu 24 stundu skrējienā, ultramaratonistu Normundu Lauci.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

1. jūlijā Ziemeļīrijas galvaspilsētā Belfāstā norisinājās vienas no ultraskrējēju centrālajām sacensībām – pasaules čempionāts diennakts skriešanā, kurā startēja vairāk nekā 300 atlēti no 43 valstīm. Pasaules čempionāts diennakts skrējienā notika 12. reizi, un pirmo reizi Latvijas komandā startēja 12 ultramaratonisti — seši vīrieši un sešas sievietes. Latvijas izlases galvenais favorīts Normunds Laucis pieveica 232,237 kilometrus un izcīnīja Pasaules čempiona titulu  savā vecuma grupā  (kungiem pāri 50) . Normunds sacensību karjeru sācis tikai 2015. gadā, 53 gadu vecumā ar veiksmīgu debiju 107 kilometru garajā skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera. Turklāt vēl  tikai pirms dažiem gadiem fenomenālais aizkrauklietis svēris 107 kilogramus.

12. jūlija rītā Normunds Laucis viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā.

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Normunda norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

12. jūlijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!