Trešdien, 10. maijā plkst. 9.35 Rīta rosmē skriesim pirmo maratonu kopā ar TV sporta žurnālistu Uģi Jokstu!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē  gaidāmi Baltijas valstīs lielākie skriešanas svētki, Lattelecom Rīgas maratons, kas arī šogad priecēs ar vairāk nekā 30 000  sportistiem no aptuveni 70 valstīm  izvērstu un bagātu kultūras programmu.

Gatavojoties lielajam notikumam ,jau no gada sākuma darbojas adidas skriešanas skola, kuras programmai “Mans pirmais maratons” bija pieteikušies vairāk nekā 300 skrējēju. No tiem tika izvēlēti 16 dalībnieki, kuri uzsāka nodarbības profesionālu treneru vadībā. Šogad "Mans pirmais maratons" izaicinājumu pieņēmusi arī TV personība, sporta žurnālists, pieredzējis Lattelecom Rīgas maratona skrējēju līdzjutējs-trases moderators Uģis Joksts .

10. maija rītā Uģis Joksts viesosies LR2 studijā un šoreiz iejutīsies trenera lomā. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Uģa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

10. maijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!