Trešdien, 24. maijā plkst. 9.35 Rīta rosmē trenēsimies „Stipro skrējiena” šķēršļu un dubļu pārvarēšanai.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Ķegumā, trasē „Zelta zirgs” norisināsies ikgadējais populārais „Stipro skrējiens”, kas pirmo reizi būs arī kā viena no OCR (Obstacle Course Racing) Pasaules dubļu un šķēršļu skrējienu čempionāta sastāvdaļām. „Stipro skrējiens” ir Austrumeiropā pirmā un vienīgā šāda veida izturības pārbaude, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Sportisks izaicinājums, kurā pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu. Paralēli skrējienam norisināsies aktīvā dzīvesveida pasākums gan miesā, gan garā spēcīgiem ļaudīm “festivāls STIPRIEM”, kas piedāvās dažādas sportiskas aktivitātes un sacensības.

24. maija rītā LR2 studijā viesosies un trenera lomā iejutīsies „Stipro skrējiena” direktors Gatis Dzeguze.

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Gata norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv, planšetē vai  savā viedtālrunī.

24. maijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!