Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Klāt Latvijas simtgades pavasaris un ikviens skriešanas vai nūjošanas entuziasts tiek aicināts piedalīties skriešanas seriālā „100 km Latvijas simtgadei”, kas notiks 11 posmos no 10. aprīļa līdz 9. oktobrim. Skrējieni notiks pa Rīgas tiltiem, Lucavsalu un AB dambi, un to priekšrocība ir trase, kurā netiek šķērsots neviens ielu krustojums un nav jākavē laiks, gaidot pie sarkanās luksofora gaismas.

18. aprīļa rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās viens no skriešanas seriāla „100 km Latvijas simtgadei” organizatoriem Gundars Upenieks. Gundars ir bijušais biatlonists, kurš savas sportiskās  karjeras laikā piedalījies četrās Olimpiskajās spēlēs, turklāt 1998. gadā Nagano Olimpiskajās spēlēs Latvijas vīriešu stafetes izlases sastāvā izcīnījis augsto  6. vietu.

Gundara Upenieka vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, raitā riksī centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Gundara norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv, planšetē vai  savā viedtālrunī.

18. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!