Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Ja vaicāsiet - kurš ir pasaules skeletona karalis, tad, neskatoties uz pēdējā laika neveiksmēm, nebūs šaubu - tas ir mūsu izcilais Martins Dukurs! Astoņkārtējais pasaules kausa izcīņas uzvarētājs, pieckārtējais pasaules un deviņkārtējais Eiropas čempions. Martina kontā ir pagaidām arī divas olimpiskās sudraba medaļas - Vankūverā un Sočos. Gan pašam sportistam, gan visai Latvijai, kura turēja cerīgus īkšķus, dramatiskas izvērtās šīs ziemas - Phjončhanas olimpiskās spēles, kad mūsējiem skeletonistiem neizdevās kāpt uz goda pjedestāla. Tomēr laiks ir pagājis, rētas sadzijušas, emocijas rimušas un Martins ir gatavs nepadoties un sasparojies jaunai četrgades cīņai. Tūlīt jau atsākas dzelžains sportiskais režīms un gatavošanās jaunajai sezonai, taču vēl neilgi pirms tam - 23. maija rītā Martins Dukurs viesojās LR2 studijā un iejutās trenera lomā!

Skeletona karaļa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt arī viņa galminieki - LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Martina norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

23. maijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!