Trešdien, 21. martā plkst. 9.35 LR2 studijā gatavojāmies funkcionālā fitnesa sacensībām „Battle of Riga”.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu centrā pavasara sezonu atklās starptautiskā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2018”, kas pulcēs sportotājus, velobraucējus un motobraucējus, medniekus un makšķerniekus, burātājus un laivotājus. Tās laikā notiks arī dažādas sacensības: Baltijā vienīgās funkcionālā fitnesa sacensības “Battle of Riga”, Starptautiskās sacensības bouldringā “Riga Open’ 18”, cīņu sporta paraugdemonstrējumi, plānotas arī sacensības spīdmintonā. Sacensības  „Battle of Riga 2018” solās būt dinamiskas un vizuāli baudāmas un tajās spēkiem mērosies 80 Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti no 13 valstīm. Sportisti sacentīsies daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanas, tā arī ķermeņa svara un izturību pārbaudošus elementus visdažādākajās kombinācijās. 21. marta rītā LR2 studijā viesojās un trenera lomā iejutās sacensību „Battle of Riga” vadītājs Rihards Mickēvičs. Rihards pats savulaik spēlējis florbolu un bijis sertificēts florbola tiesnesis, viņa sportiskajā kontā ir gan maratons, gan triatlons. Riharda Mickēviča vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Riharda norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

21. martā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!