Trešdien, 23.augustā plkst. 9.35 Rīta rosmē gatavosimies pirmajam Rīgas neona  krāsu skrējienam!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Rīgā Lucavsalā pirmo reizi notiks Rīgas neona skrējiens. 5 km distanci, kura vedīs cauri Lucavsalas parkam, un kuras laika limits būs 2 stundas, varēs veikt skrienot, dejojot, vai vienkārši pastaigājoties, nūjojot un izbaudot festivāla atmosfēru.  Distancē būs izvietoti 5 krāsu punkti, katrs kilometrs tiks iezīmēts ar rozā, dzeltenā, oranžā un violetā krāsā, kurā  skrējiena dalībnieki tiks nobērti ar neona krāsas šalti. Pasākuma organizatori sola, ka tiks izmantota licencēta neona kosmētikas krāsviela, kas ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem.

23.augusta rītā LR2 studijā viesosies un trenera lomā  iejutīsies  Rīgas neona skrējiena organizators - starptautiskas sporta mārketinga aģentūras, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu-Baltijas maratoni, vadītājs Kaspars Tupiņš. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Kaspara norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

23.augustā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš !