Trešdien, 14.jūnijā plkst. 9.35 Rīta rosmē vingrosim kopā ar psihoterapeiti Ainu Poišu!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Jūnija vidū Esplanādes parkā Rīgā jau otro gadu pēc kārtas Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” rīko īpaši senioriem paredzētu festivālu “Zelta ritmi”. Tā mērķis ir iedvesmot dzīvot skaisti, aktīvi un priekpilni neatkarīgi no vecuma. Tradicionāli notiks vingrošanas meistarklases, būs bezmaksas fizioterapeita konsultācijas, gleznošanas plenērs , kā arī ikviens gaidīts arī uz radošo senioru “Zelta tirgu”, kur visi ienākumi no pārdotajiem darbiem paliks to autoriem. Savukārt iedvesmas lekcijas festivālā vadīs Latvijā atzīti un zināmi speciālisti, kas ir arī festivāla vēstneši, – profesors, gerontologs Jānis Zaļkalns, profesors, gastroenterologs Anatolijs Danilāns un psihoterapeite Aina Poiša. 

14.jūnija rītā LR2 studijā viesosies un treneres lomā iejutīsies „Zelta ritmu” vēstnese –psihoterapeite Aina Poiša.

Viņas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt  arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki- Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt treneres Ainas norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

14.jūnijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku- soļos marš !